Přeskočit na navigaci

Registrace

Tato stránka slouží k závaznému přihlášení na 20. ročník Přežití, který se bude konat od 17. 5. do 19. 5. 2019. Sraz účastníků bude (místo bude upřesněno). Můžete se přihlásit od 7. 3. od 12:00. 

Přihlášením zároveň potvrzujete, že budete respektovat pravidla Přežití a proto si je prosím podrobně přečtěte. Po odeslání formuláře získáte registrační číslo, které budete potřebovat v průběhu akce. Toto číslo Vám bude zasláno e-mailem.

Cena za jednu osobu je 549 Kč. Informace potřebné pro uhrazení registračního poplatku vám zašleme do týdne. Další potřebné informace vám budou rovněž zasílány e-mailem.

Přihlášení bude možné od čtvrtka 7. 3. od 12:00 na této stránce.

U každého účastníka je nutné vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, adresu, PSČ, e-mail a mobilní telefon. Mobilní telefon stačí vyplnit alespoň u jednoho z účastníků, ale uveďte prosím číslo, které budete mít u sebe v průběhu akce. U obou účastníků můžete vyplnit stejný e-mail, ale příliš to nedoporučujeme. Volitelně lze také vyplnit název týmu.

Další informace

Zajímavé odkazy

Shaman.cz

Zálesácká encyklopedie a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní outdoor či horolezectví.

Pohorka.info

Turistika, cestování a tipy na výlety v České republice. Najděte si cíl svého výletu ve vašem kraji či městě, přečtěte si články o místních hradech, zámcích, zříceninách a dalších zajímavostech...

CzechPOINTy.cz

Pravidelně aktualizovaný seznam pracovišť Czech POINT přehledně rozdělený podle krajů, okresů a měst. Zobrazení Czech POINTů na mapě.

Konání akce Přežití 2018 umožnil podnik Lesy České republiky, s. p.