Přeskočit na navigaci

Registrace

Tato stránka slouží k závaznému přihlášení na 19. ročník Přežití, který se bude konat od 11. 5. do 13. 5. 2018. Místo konání bude upřesněno. Můžete se přihlásit od 2. 3. od 12:00. 

Přihlášením zároveň potvrzujete, že budete respektovat pravidla Přežití a proto si je prosím podrobně přečtěte. Po odeslání formuláře získáte registrační číslo, které budete potřebovat v průběhu akce. Toto číslo Vám bude zasláno e-mailem.

Cena za jednu osobu je 549 Kč. Informace potřebné pro uhrazení registračního poplatku vám zašleme do 30 dnů. Další potřebné informace vám budou rovněž zasílány e-mailem.

Přihlášení bude možné od pátku 2. 3. od 12:00 na této stránce.

U každého účastníka je nutné vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, adresu, PSČ, e-mail a mobilní telefon. Mobilní telefon stačí vyplnit alespoň u jednoho z účastníků, ale uveďte prosím číslo, které budete mít u sebe v průběhu akce. U obou účastníků můžete vyplnit stejný e-mail, ale příliš to nedoporučujeme. Volitelně lze také vyplnit název týmu.

Další informace

Zajímavé odkazy

Shaman.cz

Zálesácká encyklopedie a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní outdoor či horolezectví.

Pohorka.info

Turistika, cestování a tipy na výlety v České republice. Najděte si cíl svého výletu ve vašem kraji či městě, přečtěte si články o místních hradech, zámcích, zříceninách a dalších zajímavostech...

CzechPOINTy.cz

Pravidelně aktualizovaný seznam pracovišť Czech POINT přehledně rozdělený podle krajů, okresů a měst. Zobrazení Czech POINTů na mapě.