Přeskočit na navigaci

Registrace

Tato stránka slouží k závaznému přihlášení na 24. ročník Přežití, který se bude konat od 12. 5. do 14. 5. 2023. Akce bude probíhat v Domažlicích.

Přihlášením zároveň potvrzujete, že budete respektovat pravidla Přežití a proto si je prosím podrobně přečtěte. Po odeslání formuláře získáte registrační číslo, které budete potřebovat v průběhu akce. Toto číslo Vám bude zasláno e-mailem.

Cena za jednu osobu je 549 Kč. Informace potřebné pro uhrazení registračního poplatku vám zašleme do týdne. Další potřebné informace vám budou rovněž zasílány e-mailem.

Všechna tučně označená pole je nutné vyplnit. Mobilní telefon stačí vyplnit alespoň u jednoho z účastníků. Uveďte prosím číslo, které budete mít u sebe v průběhu akce. U obou účastníků můžete vyplnit stejný e-mail. Používejte prosím háčky a čárky.

1. účastník
2. účastník

Zpracování osobních údajů

Registrací vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu Zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Uvedené údaje budou využity v souvislosti s registrací na akci a pro zaslání informací o konání příští akce.

Další informace

Zajímavé odkazy

Shaman.cz

Zálesácká encyklopedie a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní outdoor či horolezectví.

Pohorka.info

Turistika, cestování a tipy na výlety v České republice. Najděte si cíl svého výletu ve vašem kraji či městě, přečtěte si články o místních hradech, zámcích, zříceninách a dalších zajímavostech...

CzechPOINTy.cz

Pravidelně aktualizovaný seznam pracovišť Czech POINT přehledně rozdělený podle krajů, okresů a měst. Zobrazení Czech POINTů na mapě.